Who we are?


(EN)  Hello,

Since

Since 2007 (when I started Wedding Photography)  this link was “About me”, and since 3 years, it is “About us” = Me & My Wife. After so many years of working in TV Industry (Having her own natiotal program on NTV for 6 years as the producer), she is now making great wedding films for couples. (PhotoLatte Wedding Videos)

We have the experience and you have the LOVE :)

For further details, please contact!

 

(TR)Merhaba,

2007’den itibaren, “Ben kimim?” vardı, şimdi “Biz kimiz?” var. Senelerini televizyona adayan, NTV’de 6 yıl kendi programını yapıp sunan, çeşitli belgesellerde yapımcılık yapan eşim Ayzen’i, bu işte “Biz” olmaya ikna ettim :) Düğün videolarımız onun elinden çıkıyor.

DÜĞÜN VİDEOLARIMIZ

Ha bir de, gizli işi var düğünlerde; gelinleri rahatlatmak :)  (bu konuda sağlam referanslar verebiliriz).

Şimdi buraya uzun uzun, şöyle çekeriz, böyle çekeriz, şu makinamız var vs. yazmayacağız. Ben yazarken sıkılıyorum, bir de sizi düşünürsek:)..

Bizim öncelikli hedefimiz, bugüne kadar muhtemelen profesyonel çekim yapmamış sizlerle keyifli zaman geçirip, en DOĞAL fotoğraflarınız sunmak. Doğallık ya da “O an” bizim için çok önemli…Bunun için de, ortamı  doğal yapmak adına herşeyi yapıyoruz.

Zaten fotoğraflara baktınız. Kanınız kaynadı, içiniz ısındıysa birer kahve içelim, size fotoğraf/video dahil tüm tecrübelerimizi aktaralım.

Ömür Boyu Mutluluklar!


Leave a comment


Now you've made the world be a better place :)